Ob koncu šolskega leta 2025/2026 je županja Občine Gornja Radgona Urška Mauko Tuš tudi letos pripravila sprejem za najuspešnejše učenke in učence osnovnih ter glasbenih šol iz domače občine.
S svojim znanjem, trudom, vztrajnostjo in predanostjo so v šolskem letu 2025/2026, pravzaprav v minulih devetih letih, še posebej izstopali, Osnovna šola Gornja Radgona: Nik Čuš, Žan Hvalec, Niki Nepužlan Hajdinjak, Taj Vrzel, Veno Josip Galer, Taj Horvat, Zala Mulec, Kai Rugole, Alina Ružič, Maks Matija Tropenauer, Hana Kaučič, Miloš Kolar, Nija Kostrevc, Žana Ploj, Zala Sukič, Timotej Špur; Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova: Melissa Šlebinger, Tijana Kramberger, Lado Bratuša; Glasbena šola Gornja Radgona: Jaka Elbl, Nik Čuš; Zasebna glasbena šola Maestro Gornja Radgona: Ela Rovšnik.
Županja je ob tem vsem učenkam in učencem čestitala za njihove izjemne dosežke ter uspešno zaključeno šolsko leto. „Želimo vam prijetne, sproščene in brezskrbne počitnice, polne veselja, novih doživetij, ustvarjalnosti in nepozabnih trenutkov,“ je dodala županja Urška.











Županja je najboljše šolarje generacije povabila, da se po študiju vrnejo v občino (Foto: net8.si)
