Skip to content

Upokojenci so se zabavali in uživali na društvenem pikniku

Veselo druženje članov DU Negova – Spodnji Ivanjci

V senci dreves, ob gasilskem domu PGD Negova je potekalo prijetno dopoldansko srečanje in druženje članic in članov DU Negova – Spodnji Ivanjci. Zbrali so se na vsakoletnem pikniku, saj društvo skrbi za druženje članov tudi tako, da vsake leto pripravi piknik, katerega člani radi obiščejo. Tako je bil tudi letošnji piknik, ki je potekal v lepem sončnem vremenu, eno smo prijetno druženje. Za udeležence piknika so člani društva spekli mesne dobrote in postregli s hladnimi pijačami.

Udeležence piknika je pozdravil predsednik DU Negova Spodnji – Ivanjci Janko Vogrin, ki jim je zaželel dobro počutje med sovrstniki. Kot je dejal, naj bo piknik nekaj prijetnega za vsakega udeleženca. Zahvalil se jim je tudi za udeležbo in da so si vzeli čas za tovrstno druženje. Za dobro voljo je poskrbel član društva Vinko Mauko, ki je zaigral in zapel nekaj znanih pesmi in melodij. (L.K.)

Veselo druženje članov DU Negova – Spodnji Ivanjci na društvenem pikniku, poteka že vrsto let (Foto: Ludvik Kramberger)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja