Skip to content

Ukradel je gotovino in ročno uro, ter lastnika oškodoval za 7.000 €

Sinoči, v petek, malo pred 20 uro so bili policisti OKC PU Maribor obveščeni o vlomu v stanovanjsko hišo v Šomatu v občini Šentilj. Neznani storilec je vlomil v hišo ter odtujil gotovino in moško ročno uro, s čem je bil lastnik oškodovan za 7.000 evrov.
„Policisti so zoper zaenkrat neznanega storilca podali kazensko ovadbo,“ je sporočil Robert Mesiček, vodja izmene OKC PU Maribor.

simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja