Skip to content

Tatovi so na preži tudi na kopališčih

Po tatvini na kopališču v Mariboru, policisti pozivajo k previdnosti in samozaščitnim ukrepom

Policisti so v zadnjih dneh na kopališču na območju Maribora obravnavali tatvino denarja. Z zbranimi obvestili je bilo ugotovljeno, da je neznani storilec na območju kopališča trem obiskovalcem, ko so se kopali, ukradel denar iz denarnic, ki so jih imeli pod brisačami. Policisti in kriminalisti sedaj skušajo priti na sled neznanemu storilcu.
„Vse ponovno obveščamo in opozarjamo na ustrezno zaščito lastnine in vrednejših predmetov v času, ko jih pustijo brez nadzora. V poletnem času se na določenih turističnih točkah zbira večje število ljudi, kar nepridipravi hitro izkoristijo in izvršujejo tatvine ter druga kazniva dejanja. Da bi se izognili takšnim dogodkom, pozivamo državljane in turiste, naj bodo previdni, kje puščajo ali odlagajo svoje stvari brez nadzora in naj na kopališča ali plaže ne prinašajo večjih količin denarja, dragocenega nakita ali drugih vrednejših predmetov,“ je sporočil Boštjan Velički, vodja službe direktorja PU Maribor.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja