Skip to content

Še 35 tujcev končalo v azilnem domu

Tudi včeraj so policisti PU Maribor obravnavali kar nekaj tujcev, ki so k nam prišli nezakonito, skupaj jih je bilo kar 35. Tako so na območju Zg. Leskovca obravnavali 18, na območju Ormoža pa 17 državljanov Sirije, ki so zaprosili za mednarodno zaščito in bili odpeljani v azilni dom.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja