Skip to content

Požar na delovnem stroju povzročil za okoli 80.000 evrov škode

Mariborski operativno komunikacijski center je med 5. uro včeraj in 5. uro danes, prejel 180 klicev, med temi 91 interventnih oz. takšnih, da je bilo potrebno posredovanje policije.
V opisanem času smo obravnavali tudi: 13 kaznivih dejanj, 11 prometnih nesreč I. kategorije, 1 prometno nesrečo II. kategorije, 1 prometno nesrečo III. kategorije, 2 vozili sta bili zaseženi voznikoma, 19 prijav kršitev javnega reda in miru, od tega 5 v zasebnih prostorih.
Izpostavljamo:
Prometna varnost
V okolici Ormoža je padel 78-letni kolesar, odpeljan je bil v bolnišnico, kjer je bilo ugotovljeno, da je huje poškodoval. Lažje pa se je poškodoval 50-letni kolesar, ki je padel med vožnjo v Mariboru.
Drugi dogodki
Na območju Rač je zagorel delovni stroj (bager), po nestrokovni oceni je pri tem nastala materialna škoda v višini 80.000 eur. Opravljen je bil ogled kraja požara, o katerem še zbiramo obvestila.
Pripravila: Anita Kovačič Čelofiga, tiskovna predstavnica PU Maribor.

Bager je zgorel, gasilci so rešili objekt (Foto: PGD Podova)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja