Skip to content

Policisti obravnavali tri „Martine“, pijane in brez vozniškega dovoljenja…

Policisti PU Maribor so včeraj, na Martinovo imeli nekoliko manj dela s pijanimi vozniki, kot je to bilo v preteklih letih. Obravnavali so „le“ tri voznike, ki so čezmerno pogledali v kozarec in so jim izrekli predvidene sankcije. Na območju Ptuja so tako obravnavali voznika osebnega avtomobila brez veljavnega vozniškega dovoljenja, ki je vozil pod vplivom alkohola – 0,62 mg (okoli 1,3 promila, op.p.) alkohola, vozilo mu je bilo zaseženo. Sledi obdolžilni predlog.
V Mariboru so obravnavali prometno nesrečo z materialno škodo. Pri tem je bilo ugotovljeno, da je vozil voznik osebnega avtomobila brez veljavnega vozniškega dovoljenja in pod vplivom alkohola 0,84 mg (blizu 1,8 promila, op.p.) alkohola. Tudi voznik osebnega avtomobila, ki so ga obravnavali na območju Sp. Polskave je vozil brez veljavnega vozniškega dovoljenja in pod vplivom alkohola – 0,43 mg (več kot 0,9 promila, op.p.), vozilo je bilo zaseženo, sledi obdolžilni predlog.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja