Skip to content

Policisti nasilnežema prepovedali približevanje žrtvi oz. družinskim članom

Pomurski policisti smo v preteklem dnevu obravnavali deset kaznivih dejanj, štiri prometne nesreče z materialno škodo, dve kršitve javnega reda in miru, dvakrat smo izrekli ukrep prepovedi približevanja, dve poškodbi vozil na parkirišču in dva primera povoženja divjadi.

S področja kriminalitete sta bili obravnavani dve tatvini na počivališčih na avtocesti, dve zlorabi negotovinskega plačilnega sredstva, odvzem motornega vozila, ponarejanje denarja, goljufija oz. spletna prevara, lahka telesna poškodba, tatvina dreves iz gozda v Turjancih in kaznivo dejanje nasilja v družini.

Javni red in mir je bil kršen dvakrat na javnem kraja. Kršitelju javnega reda in miru in osumljenemu storilcu kaznivega dejanja nasilja v družini smo izrekli ukrep prepovedi približevanja žrtvi.

Pogostejše meritve hitrosti bodo danes na pomurski avtocesti.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja