Nič slabega slutečemu mladeniču sta odvzela denarnico in telefon ter ga telesno poškodovala
V Mariboru je v noči med petkom in soboto bilo storjeno kaznivo dejanje ropa. Okoli druge ure zjutraj sta namreč dva neznana storilca napadla in pretepla 23 – letnega moškega ter mu pri tem odvzela denarnico in telefon.
Triindvajsetletni mladenič je bil oškodovan za 500 evrov, ob tem je v napadu zadobil tudi lažje telesne poškodbe – zlom nosu in je zdravniško pomoč poiskal v UKC Maribor.

