Skip to content

Dva sta končala „na hladnem“

Prvi je „napihal“ nad dva, drugi pa skoraj dva promila

Zaradi vožnje pod vplivom alkohola so policisti PU Maribor, odredili pridržanje do streznitve zoper dva voznika osebnih avtomobilov. Prvi je bil ustavljen ob 23.45 uri na območju Dupleka, preizkus alkoholiziranosti mu je pokazal 0,95 mg/l alkohola.

Drugi je bil ustavljen približno ob isti uri na območju Pesnice. Preizkus z alkotestom mu je nameril prisotnost 0,87 mg/l alkohola. Zoper oba voznika bo podan obdolžilni predlog na okrajno sodišče za prekrške.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja