Policisti PU Maribor so včeraj, v ponedeljek bili obveščeni o hujši delovni nesreči moškega, ki se je v mestu Mariboru huje poškodoval pri delu s krožno žago. Ponesrečenca so odpeljali na zdravljenje v UKC Maribor, policisti pa o nesreči še zbirajo obvestila in preverjajo okoliščine, ki so privedle do nje.

Simbolična fotografija
