Skip to content

Upajo, da bo kakšen gimnazijec nekoč njihov sodelavec

Tretji letniki ljutomerske gimnazije obiskali regijsko bolnišnico V tem pomladnem času, ko se mnogi srednješolci še vedno odločajo o svoji prihodnosti in poklicu, ki ga bodo opravljali v življenju, so…