Po remiju proti Sevnici in gladki zmagi proti Kronosu Logatec, radgonski rokometaši, v II. SRL, še tretjo tekmo igrajo pred domačimi navijači v večnamenski športni dvorani v Gornji Radgoni. V goste prihaja ekipa iz dežele vrtnic, Nove Gorice, a jim v mestu penine in sejmov gotovo ne bo “postlano z rož’cami”, saj domači želijo še naprej ostati ne premagljivi.
“Pred nami je še tretja zaporedna domača tekma. Ekipa je na prvih dveh tekmah osvojila tri točke in v soboto je priložnost za nove. Vsi skupaj ste v čim večjem številu vabljeni, da naši ekipi z glasnim navijanjem pomagate do novega uspeha!” so sporočili iz RK Arcont Radgona.
Tekma bo to soboto, 14. oktobra ob 19. uri.

