Skip to content

Radgončani v rokometnem pokalu gostijo RK Črnomelj

Rokometna zveza Slovenije je danes opravila žreb parov šestnajstine finala pokalnega tekmovanja za moške, kjer bo nastopila tudi ekipa Arcont Radgone. Že v prvem dvoboju se bosta pomerila trenutno vodilni ekipi državnega prvenstva Gorenje Velenje in Trimo Trebnje, so sporočili iz RZS. Že v 1/16 finala bosta poleg tega najbolj zanimivega obračuna še dva povsem prvoligaška: v enem paru sta se znašla Slovenj Gradec in Škofljica, v drugem pa Sviš Ivančna Gorica in Urbanscape Loka. Radgončani bodo (najverjetneje 8. novembra gostili RK Črnomelj, ki nastopa v I. B SRL, soboško Pomurja pa gostuje v Mariboru, zanimiv pa bo tudi na sosedskem derbiju med Moškanjci/Gorišnico in Veliko Nedeljo.

Preostali pari so: Sevnica – Jeruzalem Ormož, Ajdovščina – Frankstahl Radovljica, Arcont Radgona – Črnomelj, Herz Šmartno – Ljubljana, Butan plin Izola – Celje Pivovarna Laško, Maribor Branik – Pomurje, Mokerc-KIG – Dobova, Riko Ribnica – Krško, Drava Ptuj – Krka, Kočevje – Dol TKI Hrastnik, Nova Gorica – LL Grosist Slovan, Moškanjci-Gorišnica – Velika Nedelja in Alples Železniki – Koper.

Že pred žrebom so si prejšnji teden v predkrogu uvrstitev med 32 v pokalnem tekmovanju zagotovili Drava Ptuj, Velika Nedelja in Maribor Branik, ki so premagali Jadran Hrpelje-Kozino, Grosuplje in Kronos Logatec.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja