Skip to content

Magi in Karli državna prvaka

V Mariboru je bilo dvodnevno Odprto prvenstvo v atletiki za veterane. Odprto pomeni, da so se tekmovanja lahko udeležili tudi atleti iz drugih držav. Med več kot 230 prijavljenimi so tekmovali atleti iz: Srbije, Hrvaške, Avstrije, Italije in Madžarske.

Zdravko Mauko-Magi iz Melov, član Športnega društva Radenci, je osvojil tri naslove državnega prvaka: v teku na 100 metrov, v skoku v višino in v skoku s palico. Karli Vrbnjak iz Dragotincev, član Športnega društva Videm je postal državni prvak v teku na 5000 metrov na atletski stezi.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja