Iz Komunale Radgona so sporočili, da je zaradi večje napake na tranportnem vodovodnem omrežju v Gornji Radgoni, motena oskrba s pitno vodo v večjem delu občine Gornja Radgona. “Napako se trudimo odpraviti v najkrajšem možnem času!” so še sporočili iz Komunale Radgona.

