Včeraj, okoli 11.30 ure so policisti na Valvasorjevi ulici v Mariboru ustavili voznika osebnega avtomobila, kateremu je elektronski indikator pokazal, da je imel v organizmu 0,95 mg/l (več kot dva promila, op.p.) alkohola.
Vozniško dovoljenje so mu odvzeli in ga bodo skupaj z obdolžilnim predlogom poslali pristojnemu sodišču, vozniku pa so nadaljnjo vožnjo preprečili tako, da so ga pridržali do streznitve.

