Skip to content

Vsak posameznik je utrpel škodo med 40 in 650 evrov

Neznanec je kradel predvsem iz garderobnih omaric fitnes centrov

Policisti PU Maribor so bili obveščeni o vlomih, oziroma tatvinah v treh športnih objektih na območju Maribora – šlo naj bi za fitnes center. Po prvih informacijah je neznani storilec več oškodovancem iz garderobnih omaric odtujil predvsem gotovino pa tudi druge predmete, pri tem pa skušal predmete odtujiti še iz vozila, parkiranega v bližini enega od športnih centrov.

„Z dejanjem so bili lastniki oškodovani v različnih zneskih od 50 pa do 650 evrov, kazniva dejanja pa intenzivno preiskujemo in zbiramo obvestila,“ je potrdila Anita Kovačič, tiskovna predstavnica PU Maribor.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja