Skip to content

Voznik z okoli 2,70; voznica pa z več kot 2,10 promila alkohola

Oba sta se treznila pri policistih in ostala brez vozniškega dovoljenja, polna „doza“ pa ju še čaka

Štajerski policisti so tudi v noči med sredo in četrtkom, med drugim, obravnavali tudi pijana udeleženca v prometu. Policisti PP Slovenska Bistrica so namreč, okrog 23. ure, obravnavali voznika osebnega avtomobila, pri katerem je preizkus alkoholiziranosti pokazal kar 1,31 mg/l (okoli 2,70 promila, op.p.) alkohola.

Policisti PP Lenart pa so že pred tem, okrog 20.30 ure obravnavali voznico osebnega avtomobila, ki je vozila pod vplivom alkohola, saj je „napihala“ 1,0 mg/l (več kot 2,10 promila, op.p.) alkohola. Obema je bilo odrejeno pridržanje, začasno odvzeto vozniško dovoljenje, sledi pa tudi obdolžilni predlog na pristojno sodišče…

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja