Policisti Policijske postaje Maribor II so v nedeljo, v dopoldanskem času opravili ogled kraja kaznivega dejanja vlomne tatvine iz kletnega boksa na območju Tabora. Iz kleti si je storilec odtujil in protipravno prilastil kolo, višjega cenovnega razreda. Policisti v tej zvezi zbirajo obvestila.

