Skip to content

Vlomil je v hišo in lastnika oškodoval za tri tisočake

Mariborski policisti na območju Orehove vasi obravnavajo vlom v stanovanjsko hišo. Neznani storilec je vlomil skozi balkonska vrata, odtujil pa gotovino, zlatnino in orodje. Z dejanjem je, po nestrokovni oceni, lastnike oškodoval za približno 3.000 evrov. Policisti in kriminalisti sedaj skušajo odkriti neznanega storilca.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja