Skip to content

V stanovanjskem bloku je „smrdelo po dimu“

Bilo je današnje zgodnje nedeljsko jutro, ko se je ob 5.28 uri na Kocljevi ulici v Gornji Radgoni v stanovanjskem bloku, čez cesto od osrednjega vrtca, sprožil požarni alarm, saj je smrdelo po dimu. „Kadilo se je iz manjše elektro omarice za vhodnimi vrati, vendar do požara ni prišlo. Gasilci PGD Gornja Radgona so omarico pregledali in prezračili prostore,“ so sporočili iz Uprave RS za zaščito in reševanje.

Kadilo se je na Kocljevi ulici v Gornji Radgoni

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja