Včeraj, ko smo se mnogi državljani odpravili na pokopališča, so „delali“ tudi nepridipravi, ki so z vlomi iskali tuje premoženje. Tako so tudi mariborski policisti obravnavali dva odmevnejša vloma, ki sta bila izvršena skozi okno oziroma vrata. Na Studencih v Mariboru je namreč prišlo do vloma v stanovanjsko hišo skozi okno. Neznani storilec je odtujil prenosni računalnik in nekaj gotovine.
Neznani storilec pa je vlomil tudi skozi vrata terase stanovanjske hiše v Skokah, v občini Miklavž na Dravskem polju. Ničesar ni odtujil, saj je nastala le materialna škoda. Policisti in kriminalisti sedaj skušajo odkriti neznana storilca.

