Skip to content

Ukradel je komando ploščo bagerja, škode za štiri tisočake

Kako nevarno je puščanje gradbene mehanizacije in strojev na oddaljenih gradbiščih se je potrdilo tudi v Prlekiji. Neznani storilec je namreč v noči na 16. 2. 2022, na delovišču v Ormožu neovirano pristopil do bagerja goseničarja, znamke Cat, tip 320d, in ga odklenil z univerzalnim ključem za delovne stroje znamke Caterpillar. Vstopil je v kabino in v njej odmontiral komandno ploščo oz. monitor, nato pa vrata bagerja ponovno zaklenil in odšel neznano kam.

Materialna škoda znaša okoli 4.000 evrov, policisti in kriminalisti pa sedaj skušajo odkriti neznanega storilca.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja