Skip to content

Trčila štiri osebna vozila, šest oseb odpeljanih v UKC Maribor

Danes, ob 14.19 uri so na Štajerski avtocesti med Tepanjem in Slovensko Bistrico, v občini Slovenska Bistrica, trčila štiri osebna vozila. Gasilci PGD Slovenska Bistrica in PGD Slovenske Konjice so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulatorje, posuli po izteklih tekočinah, s tehničnim posegom iz dveh vozil rešili štiri osebe in nudili pomoč pri oskrbi šest poškodovanih oseb reševalcem NMP Maribor, NMP Slovenska Bistrica in NMP Slovenske Konjice.

Poškodovane osebe so reševalci Nujne medicinske pomoči v nadaljnjo oskrbo prepeljali v UKC Maribor.

Promet.si

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja