Skip to content

Slovenec pijan s skirojem, Hrvat s kolesom

Minulo soboto popoldne so mariborski policisti obravnavali prometno nesrečo III. kategorije. Med vožnjo z e-skirojem je namreč na območju Pobrežja v Mariboru padel 60-letnik, ki se je hudo poškodoval in so ga odpeljali v UKC Maribor. Ugotovljeno je bilo, da je možakar vozil pod vplivom alkohola, tako da ga čaka „zajeten“ plačilni nalog.
Na območju Ormoža pa so tamkajšnji policisti včeraj, v nedeljo obravnavali kolesarja, hrvaškega državljana, ki je kolesaril pod vplivom alkohola – 1,31 mg/l (2,7 promila, op.p.). Nadaljnja vožnja mu je bila prepovedana, ki je ni upošteval, zato mu je bilo odrejeno pridržanje do streznitve.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja