Neznanci so vlomili v salon zdravja ter kontejner z orodjem
Policisti PU Maribor v teh dneh med drugim obravnavajo kaznivi dejanje vloma, kjer je bila povzročena materialna škoda v skupnem znesku vsaj 8.300 evrov. In sicer je neznani storilec v času med 4. in 10. 8. 2020, skozi zadnja vrata vlomil v enega od salonov zdravja v Mariboru in iz njega odtujil prenosni računalnik, kvantno magnetno resonanco in masažno napravo. Materialna škoda znaša okoli 4.300 evrov.
Prav tako neznani storilec pa je med 8. in 10. 8. 2020, poskušal skozi vhodna vrata vlomiti v poslovno halo na območju občine Pesnica, vendar mu to ni uspelo. Nato je z istim predmetom vlomil v kontejner, ki stoji v bližini te hale, in iz njega odtujil več kosov orodja. Materialna škoda znaša okoli 4.000 evrov.

