Skip to content

Še 15 tujcev končalo v azilnem domu

Čeprav reki Drava in Mura na severovzhodu države poplavljata in sta nevarni tudi za ljudi, to ne moti tujih ilegalcev, da tavajo po nepoznani okolici. Tako so policisti PP Ormož v sredo ob približno 9.45 uri na območju Središča ob Dravi prijeli in obravnavali 15 tujcev, ki so pred tem na nedovoljen način vstopili v Slovenijo iz Hrvaške.

Tujci so podali namero za mednarodno zaščito in so bili po postopku odpeljani ter nastanjeni v azilni dom.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja