Voznici so zasegli vozilo in odkrili veliko drugih prekrškov
Včeraj popoldan so policisti v Mariboru ustavili voznico osebnega avtomobila, ker ni upoštevala prometne signalizacije in ker je prevažala žival na neustrezen način. V postopku so policisti ugotovili so, da je vozila neregistrirano vozilo, ki ni bilo zavarovano in ki ni imelo opravljenega tehničnega pregleda, zato so ji odvzeli registrski tablici, ki ju bodo poslali na pristojno upravno enoto.
Zraven tega so policisti ugotovili tudi, da ni uporabljala varnostnega pasu. Za vse opisane kršitve so ji izrekli globo v višini 1.820 evrov in ji izdali plačilni nalog. Ker pa so ugotovili tudi, da voznica nima vozniškega dovoljenja, so ji zasegli tudi vozilo. Zoper njo bodo zaradi te kršitve podali še obdolžilni predlog pristojnemu sodišču.

