Skip to content

Policisti obravnavali kar pet goljufij in odkrili ponarejeno bankovec za 20 €

V preteklem dnevu so pomurski policisti na številko 113 skupno prejeli 73 klicev. Od tega je 47 klicev zahtevalo intervencijo policije.

Na področju prometa so obravnavali pet prometnih nesreč, ki so se vse končale le z materialno škodo.

Na področju kriminalitete so obravnavali tri goljufije preko spleta, goljufijo pri posoji denarja, goljufijo pri nakupu motornega kolesa, dve zlorabi negotovinskega plačilnega sredstva, zatajitev, poškodovanje tuje stvari in odkrili bankovec za 20 EVR, za katerega se sumi, da je ponarejen.

Javni red in mir, je bil kršen dvakrat na javnem kraju in dvakrat v zasebnih prostorih. Kršitelji so se ob intervenciji policistov pomirili in s kršitvami prenehali.

Izven naselja Kobilje je bilo prijetih pet tujcev, ki so v našo državo vstopili na nedovoljen način. Vsi so na kraju zaprosili za mednarodno zaščito in bili odpeljani v azilni dom.

Pogostejše meritve hitrosti z radarjem bodo policisti opravljali na območju PP Ljutomer.

Previdno pri sprejemanju 20-evrskih bankovcev – simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja