Iz Policijske uprave Maribor poročajo, da je bilo vlomljeno v gostinski lokal na območju Tabora v Mariboru, iz katerega je bil odtujen sef. Skupna materialna škoda znaša po nestrokovni oceni 6.000 evrov, policisti in kriminalisti pa sedaj skušajo odkriti storilca.

