Skip to content

Pijan ostal brez vozniškega dovoljenja in „kasiral“ kazensko ovadbo

Včeraj, okoli 5. ure zjutraj je 23-letni voznik osebnega avtomobila, v semaforiziranem križišču na regionalni cesti v Spodnjih Hočah, zaradi vožnje na prekratki varnostni razdalji trčil v zadnji del osebnega avtomobila, ki ga je vozil 27-letni voznik. Elektronski alkotest je pokazal, da je imel povzročitelj prometne nesreče v organizmu 0,64 mg/l (okoli 1,40 promila, op.p.) alkohola.

„Policisti so mu odvzeli vozniško dovoljenje, ki ga bodo skupaj s kazensko ovadbo poslali pristojnemu tožilstvu. Po usmeritvah pristojnega tožilca namreč njegovo ravnanje obravnavajo kot kaznivo dejanje nevarne vožnje v cestnem prometu,“ je sporočil Miran Šadl, tiskovni predstavnik PU Maribor.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja