Skip to content

Pijače ni našel, a škoda vseeno znaša tri tisočake

Neznani storilec je v noči na torek, 8. 2. 2022, skozi okno vlomil v gostinski lokal na obrobju Maribora, ki še ne obratuje. V pritličju objekta je vlomil še troja vrata in si tako omogočil dostop do vseh prostorov v tej etaži. Zatem je skozi kletna vhodna vrata vlomil še v kletne prostore.

Iz objekta neznani storilec ni odtujil ničesar, je pa povzročil za okoli 3.000 evrov materialne škode in policisti ga skušajo odkriti.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja