Skip to content

Padel s traktorskega priključka in se hudo poškodoval

Mariborski policisti so bili včeraj, okoli 17. ure obveščeni o nesreči pri delu v okolici Maribora, v kateri se je hudo telesno poškodoval 38 – letni moški. Policisti so na kraju opravili ogled kraja in ugotovili, da je poškodovani opravljal dela na traktorski prikolici, pri tem pa, iz zaenkrat še neznanega razloga, padel s prikolice in se poškodoval po glavi.

Z reševalnim vozilom je bil odpeljan v UKC Maribor, kjer so ugotovili, da je utrpel manjše krvavitve v glavi, vendar ni v življenjski nevarnosti. Po vseh zbranih obvestilih in ugotovitvah dejanskega stanja na kraju nesreče, bodo policisti zadevo ustrezno zaključili s pisnim aktom na pristojno ODT v Mariboru.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja