Mariborski policisti so v okolici Maribora obravnavali hudo delovno nezgodo moškega, ki je v ponedeljek popoldne padel pri delu na lestvi ob stanovanjski hiši v naselju Ruperče, nedaleč od štajerske prestolnice. Poškodbe nesrečnega domačina so bile tako hude, da je na kraju umrl.

Simbolična fotografija
