Skip to content

Ostal je brez vozila

Vozil je brez vozniškega dovoljenja, ob tem še pijan

Včera popoldan so mariborski policisti v Spodnjih Hočah ustavili 54-letnega voznika osebnega avtomobila. Ker so ugotovili, da nima veljavnega vozniškega dovoljenja, so mu vozilo, ki ga je vozil, zasegli.

Za nameček je elektronski indikator pokazal, da je imel v organizmu 0,63 mg/l (več kot 1,3 promila, op.p.) alkohola. Policisti so mu izdali plačilni nalog, zoper njega pa bodo podali tudi obdolžilni predlog pristojnemu sodišču.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja