Skip to content

Oborožen je vstopil v banko in zahteval denar!

Policisti obravnavajo bančni rop v Križevcih pri Ljutomeru

Po oboroženih ropih dveh poštnih enot (Veržej in Trnovska vas), ter razstrelitve najmanj treh bankomatov (Lenart, Beltinci, Prosenjakovci), se je sedaj na skrajnjem severovzhodu države zgodil tudi rop bančne ustanove. Danes, malo pred 15. uro so namreč bili policisti Policijske uprave Murska Sobota obveščeni o ropu bančne ustanove- Deželne Slovenije (DBS) v Križevcih pri Ljutomeru.

„Do sedaj je znano, da je oborožen moški vstopil v prostore in od zaposlenih zahteval gotovino. Po dejanju je neznani storilec kraj zapustil. Trenutno poteka ogled kraja dejanja, storilca policisti še iščejo. Poškodovan ni bil nihče. Ko bo kaj več znanega vam informacijo dopolnim“, je sporočila tiskovna predstavnica PU Murska Sobota Suzana Rauš.

Po naših neuradnih podatkih je storilec, ki naj bi bil oblečen v trenirko, prizorišče zapustil peš in je najbrž šele pozneje območje Križevcev zapustil s kakšnim vozilom. Prav zaradi tega so policisti nemudoma „zaprli“ vse prometnice iz omenjenega kraja, v smeri Gornje Radgone, Ljutomera in še zlasti pri Veržeju, v smeri reke Mure in naprej Murske Sobote. Ponekod so policisti bili oboroženih tudi z „dolgimi cevmi“.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja