Policisti PP Slovenska Bistrica so imeli sinoči, med opravljanjem nadzora cestnega prometa in izvajanjem meritev hitrosti, v postopku tudi voznika, ki je osebni avtomobil, izven naselja Slovenska Bistrica, kjer je hitrost vožnje omejena na 90 km/h, vozil s kar s 168 km/h. Začasno mu je bilo odvzeto vozniško dovoljenje, zoper njega bo podan obdolžilni predlog na pristojno sodišče.

Simbolična fotografija
