Skip to content

Na „Štajerki“ je spet tekla kri

V naletnem trčenju štirih tovornjakov na avtocesti na območju Celja umrla ena oseba

Danes, okoli pol enajstih, so celjski policisti bili obveščeni, da je na avtocesti, med izvozoma Celje Center in Lopata, v smeri proti Ljubljani, prišlo do naletnega trčenja štirih tovornih vozil. V trčenju je ena oseba umrla. Ogled kraja prometne nesreče še poteka. Avtocesta v smeri proti Ljubljani je med izvozoma Celje Center in Lopata, zaprta za ves promet. Po naših neuradnih, a zanesljivih podatkih, je nesrečo povzročil madžarski voznik tovornjaka, ki je očitno spregledal, da stoji cela kolona vozil…

Nekaj čez 11. uro so policisti PU Celje bili obveščeni še o enem naletnem trčenju na avtocesti med Dramljami in počivališčem Zima. Po prvih podatkih gre za trčenje treh tovornih vozil. Tudi na tem odseku je avtocesta zaradi odstranjevanja posledic trčenja v celoti zaprta. Po prvih podatkih v trčenju bi bil nihče huje poškodovan.

„Več podatkov o obeh prometnih nesrečah sporočimo v nadaljevanju,“ je povedala Milena Trbulin, tiskovna predstavnica PU Celje.

Fotografije s kraja nesreče (Fotografije: Dejan Karba)

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja