Mariborski operativno komunikacijski center je med 5. uro včeraj in 5. uro danes, prejel 218 klicev, od tega 96 interventnih oz. takšnih, da je bilo potrebno posredovanje policije. V tem času so obravnavali tudi: 21 kaznivih dejanj, 9 prometnih nesreč I. kategorije,1 prometno nesrečo III. kategorije, enemu vozniku je bilo zaseženo vozilo, 8 prijav kršitev javnega reda in miru, od tega 5 na javnem kraju
Izpostavljamo:
Prometna nesreča III. kategorije
V Mariboru so včeraj popoldne obravnavali prometno nesrečo III. kategorije. V trčenju med voznikom osebnega avtomobila in peške s psom na prehodu za pešce, se je 77-letnica huje poškodovala, ni pa v smrtni nevarnosti. O nesreči še zbirajo obvestila.
Obravnavani tujci
Na območju Počehove so policisti obravnavali dva tujca, državljana Sirije, ki sta predhodno že zaprosila za mednarodno zaščito, odpeljana sta bila v azilni dom.

