Minulo velikonočno soboto, malo po 19. uri je na Dravinjskem Vrhu v občini Videm padel 19 – letni kolesar in se pri tem hudo telesno poškodoval. Z reševalnim vozilom je bil odpeljal v Splošno bolnišnico Ptuj, kjer je ostal na zdravljenju.

Minulo velikonočno soboto, malo po 19. uri je na Dravinjskem Vrhu v občini Videm padel 19 – letni kolesar in se pri tem hudo telesno poškodoval. Z reševalnim vozilom je bil odpeljal v Splošno bolnišnico Ptuj, kjer je ostal na zdravljenju.
