Skip to content

Mladega divjaka so prijeli in mu odvzeli avtomobil

Policisti Policijske uprave Maribor so v četrtek zvečer bili obveščeni o kršitvah cestno-prometnih predpisov voznika osebnega avtomobila v središču mesta. Policisti so voznika izsledili, in ugotovljeno je bilo, da gre za mladoletnika, kateremu je avtomobil bil zasežen, sledi obdolžilni predlog zaradi različnih kršitev cestno-prometnih predpisov.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja