Na območju mesta Maribor so tamkajšnji policisti okoli polnoči, med soboto in nedeljo opravili ogled vloma v stanovanjsko hišo, kjer je neznani storilec z lomljenjem stekla vstopil v hišo. Potem, ko je premetal stvari in pregledal celotno hišo, je bilo ugotovljeno, da je iz hiše odtujil gotovino in zlatnino ter s tem oškodoval lastnika hiše za okoli 42.000 evrov.
Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil, zadevo pa bodo predali pristojnemu državnemu tožilstvu v Mariboru.

