Skip to content

Med prevračanjem je padla s traktorja in obležala hudo poškodovana

Danes, ob 11.45 uri, se je pri naselju Frajhajm, v občini Slovenska Bistrica, zgodila huda delovna nesreča. Pri delu v gozdu je namreč voznica s traktorjem zdrsnila po strmini, se nekajkrat prevrnila in obstala na dnu jarka. Voznica je pri prevračanju padla s traktorja in hudo poškodovana obležala nekaj metrov stran od vozila.

Gasilci so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, skupaj z reševalci NMP Slovenska Bistrica nudili prvo medicinsko oskrbo ponesrečenki ter pomagali pri transportu do reševalnega vozila, s katerim so jo prepeljali na zdravljenje v UKC Maribor.

Simbolična fotografija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja