Zgrabila sta se voznika tovornjakov in Srbije ter Bosne in Hercegovine
Na avtocestnem počivališču v Dogošah, je v petek prišlo do prepira med voznikoma tovornih vozil. Pri tem je voznik iz Srbije z roko udaril v obraz in ramo voznika iz Bosne in Hercegovine, ta pa je odšel do svojega tovornjaka ter se vrnil s kladivom in z njim večkrat udaril voznika iz Srbije v predel hrbta. Poškodovanega voznika iz Srbije so z reševalnim vozilom odpeljali v UKC Maribor, kjer je bilo ugotovljeno da je utrpel lahke telesne poškodbe.
Zaradi storitve kaznivega dejanje povzročitve lahke telesne poškodbe z nevarnim predmetom je bila osumljencu odvzeta prostost in bo zoper njega vložena kazenska ovadba na Okrožno državno tožilstvo v Mariboru.

