Danes, malo pred sedmo uro zjutraj je voznica osebnega avtomobila vozila po Špelini ulici v naselju Maribor, proti Ptujski cesti, kjer je zavila levo v trenutku, ko je peška pravilno pri zeleni luči na semaforju prečkala prehod za pešce. Voznica je s sprednjim delom vozila trčila v peško, ki je padla po vozišču in se hudo telesno poškodovala. Zaradi povzročitve prometne nesreče iz malomarnosti bo zoper voznico vložena kazenska ovadba na ODT Maribor, peška pa je končala v UKC Maribor.

