Štirideset in enainštirideset letnika nista uspela veliko popiti…
Mariborski policisti so bili 2. maja zvečer obveščeni, da neznanca vlamljata v gostinski lokal v Mariboru. Moška sta iz lokala odtujila več steklenic različnih alkoholnih pijač in še pred prihodom policistov pobegnila. Policisti so ju še isti dan izsledili, z nadaljnjim zbiranjem obvestil pa ugotovili, da sta 40- in 41-letnik utemeljeno osumljena storitve še štirih tatvin.
Policisti PP Maribor I ju bodo tako ovadili zaradi utemeljenega suma storitve vloma in štirih tatvin, s katerimi sta si skupno pridobila za približno 2.000 evrov protipravne premoženjske koristi.

