Včeraj so gasilci PGD Hardek pomagali pri organizaciji pustovanja v Ormožu, kjer se jim je zgodil neljubi dogodek, saj jim je bil odtujen novi kotel za kuhanje – Alfa. „Zato naprošamo vse morebitne očividce za kakršnekoli informacije povezane z neljubim dogodkom, da nas o tem obvestijo ali informacije sporočijo na Policijsko postajo Ormož. Hvala in z gasilskim pozdravom NA POMOČ!“ so sporočili prizadevni in pogumni gasilci in gasilke iz okolice Ormoža.

