Skip to content

Hudo se je poškodoval voznik manjšega delovnega stroja

Včeraj dopoldne so mariborski policisti bili obveščeni o hujši delovni nesreči na gradbišču v mestu Maribor. Trčila sta namreč voznika dveh delovnih vozil, pri tem pa se je manjše delovno vozilo prevrnil in voznik se je pri tem hudo poškodoval. Na kraju so posredovali tudi gasilci Gasilske brigade Maribor in reševalci, ki so ponesrečenega odpeljali v UKC Maribor.

Policisti v zvezi s tem dogodkom še zbirajo obvestila.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja