Skip to content

Milan Brenčič in Štefka Gutsmandl državna prvaka

V Lastomercih je potekalo 24. prvenstva članov ZMSS v športnem ribolovu s plovcem

Na ribniku Izletniško turistične kmetije Roškar v Lastomercih pri Gornji Radgoni je minuli konec tedna potekalo 24. državno prvenstvo članov Zveze multipla skleroze Slovenije (ZMSS) v športnem ribolovu s plovcem za leto 2022. V lepem, sončnem vremenu, v lepem čudovitem okolju se je zbralo kar lepo število tekmovalcev in tekmovalk iz vseh slovenskih podružnic, ki niso le tekmovali, temveč so uživali v prijetni družbi.

V moški konkurenci se je najbolje odrezal Milan Brenčič in Radgonske podružnice, ki je nalovil za 13,4 kg rib, ob tem je ujel tudi najtežjo ribo dneva, in sicer krapa težkega . Sledila sta mu Igor Košutnik iz Koroške podružnice s 5,4 kg rib in Branko Kuzma iz Prekmurske podružnice s 2.1 kg rib. V ženski konkurenci je največ rib ujela Štefka Gutsmandl iz Mariborske podružnice, ki je nalovila 4 kg rib. Drugo mesto pa je osvojila Bernarda Kočevar (Savinjsko – Šaleška podružnica) z dobra 2 kg nalovljenih rib, ostale tekmovalke žal niso ujele nobene ribe.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja